Sankowia.

Bardzo dobry występ zaliczyliśmy w niedzielnym halowym turnieju rozgrywanym w Krzeszowicach.Zawodnicy Jadwigi utrzymali poziom występujących dzień wcześniej kolegów.

W fazie grupowej było zdecydowanie łatwiej.Jaga wygrała wszystkie trzy mecze, ale prawdziwe emocje przyszły w fazie Play-off. Nasz przeciwnik był bardzo bliski pokonaniagranatowych, ale drużynaznakomicie i skutecznie powalczyła o wynik.Po pięknym meczu trafiliśmy do finału.

W finałowymmeczu z Sankowią drużyna z Krakowa przegrała tracącaż 3 gole.

Była to dobrze zorganizowanaimpreza z nagrodami dla każdej drużyny. Chłopcy bylichwaleni przez organizatorów i trenerów. Bliski indywidualnego wyróżnienia był Tymek Jędrzejewski.

Jadwiga - Maszycanka, 1:0

Jadwiga - Wisła Rząska, 1:0

Jadwiga - Sankowia II, 2:0

Jadwiga - Lotnik, 2:1

Jadwiga -Sankowia I, 1:3

Podziękowania dla zawodników:

Mikołaj Despet, Piotrek Kula, Przemek Wiśniewski, Kuba Rutkowski, Karol Tytuła, Patryk Warnke, Levi Hanczakowski, Marcin Kinasz, Tomek Domagała, Tymek Jędrzejewski.