Dragon Piast Skawina.

Wyniki spotkań:

JAGA - Grodzisko Raciechowice, 0:1

JAGA - Fablok Chrzanów, 2:1

JAGA - Rekord Bielsko-Biała, 1:1 (po rzutach karnych 1:0)

JAGA - Piast, 1:2

JAGA - Polonia, 1:0

Trener bardzo rzadko wyróżnia zawodników, ale każdy zasłużył na zdanie podsumowujące:

Franek Kowal - Bramkarz turnieju! Znakomita praca na linii podczas rzutów karnych doceniona po meczu przez kolegów z drużyny.

Franek Bunar - Inauguracyjny występ w halowym turnieju z Jagą 2006. Kilkukrotnie zagrażał bramce przeciwnika. Grał w obronie iwataku.

Nikodem  Pabiańczyk - Dzisiaj częściej obrońca. Pewne wsparcie dla bramkarza, ale też kilka razy błysnął w ataku.

Maks Pezda - Jako ofensywny zawodnik kapitalnie wspierał obronę. Świetnie odnajdywał się w momentach wysokiego pressingu - często zmuszał obrońców do błędów.

Kuba Mularczyk - Mocny punkt defensywy. Niezliczona ilość przechwytów. Dobrze ustawiony i pamiętający o swoich obowiązkach.

Maciek Fila -  Powołany "w ostatniej chwili" chętnie przyjechał na turniej. Bardzo udany debiut. W ostatnich meczach występ mógł podsumować golem.

Damian Pakosz - Kapitalne zawody. W meczu z Fablokiem poprowadził drużynę do sukcesu. Obrońca, rozgrywający, napastnik - wszędzie dawał dużą wartość drużynie. To jego rzut karny rozstrzygnął o losach awansu do grupy finałowej.

Tomek Domagała - Ładne gole, dobra postawa w ataku, ale świetnie rozgrywał piłkę w obronie. Zainicjował najpiękniejszą akcję turnieju - kiedy to podręcznikowo poprowadziliśmy piłkę z obrony do ataku.

Tymek Jędrzejewski - Wielkie serce do gry. Dwoił się i troił. Z każdym kolejnym meczem grał luźniej i pod koniec turnieju imponował znakomitymi dryblingami. Występował również jako obrońca.

Oczywiście wszyscy cieszymy się z dobrego wyniku, ale na treningach czeka nas jeszcze wiele, wiele pracy.